ثروتمندترین افراد جهان

راههای پولدار شدن/ ثروتمندترین افراد جهان/ ثروتمندان ایرانی هشت قانون برای میلیونر شدن/ راز ثروتمن

یکی از راههای پولدار شدن

    یك روز خانم مسنی با یك كیف پر از پول به یكی از شعب بزرگترین بانك كانادا مراجعه نمود و حسابی با موجودی 1 میلیون دلار افتتاح كرد . سپس به رئیس شعبه گفت به دلایلی مایل است شخصاً مدیر عامل آن بانك را ملاقات كند . و طبیعتاً به خاطر مبلغ هنگفتی كه سپرده گذاری كرده بود ، تقاضای او مورد پذیرش قرار گرفت . قرار ملاقاتی با مدیر عامل بانك برای آن خانم ترتیب داده شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 13:34  توسط سیا  | 

هشت قانون برای میلیونر شدن!!!

چاپ فرستادن به ایمیل

نه کسی شانسی ثروتمند می شود و نه کسی شانسی ثروت خود را از دست می دهد. این موضوع بیانگر این مطلب است که ثروتمند شدن نیز مثل رسیدن به هر خواسته دیگری در این دنیا برای خود مراحلی دارد, و فقط کسانی که از این موضوع باخبرند می تواند به ثروتمند شدن خود امید داشته باشند. این مراحل عبارتنداز:


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 13:31  توسط سیا  | 

برای پولدار شدن باید مثل پولدارها فکر کرد

 

 

 

امروزه پول برخلاف گذشته هاي دور بر دغدغه اصلي بدل شده است بسياري از جوان ها مايلند که خيلي زود بي درد سر به پول برسند پول ديگر مثل گذشته چرک کف دست خوانده نمي شود و بسياري آن را حلال مشکلات مي دانند. تصور کنيد جواني که مي خواهد به استقلال مالي برسد چند سال بايد کار کند تا بتواند هزينه سنگين ازدواج خود را بپردازد، چند سال بايد کار کند تا پول پيش يا رهن خانه را پس انداز کند يا حتي جهيزيه بخرد يا براي ادامه تحصيل با فراغ بال به شهر و ديار ديگري برود، شايد به همين دليل هم هست که بسياري را در اطرافمان مي بينيم که مشغول چند کار دائم و پاره وقت به طور همزمان هستند والبته دائم هم گله دارند که به جايي نمي رسند .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 13:27  توسط سیا  |